Об’ява щодо засідання апробаційної ради 15.12.2020

15 грудня 2020 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену асистентом кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини Сумського державного університету Ковчун Анною Володимирівною (науковий консультант – д.мед.н., проф. Приступа Людмила Никодимівна).

Тема дисертації: «Оптимізація диференціальної діагностики та лікування анемії у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень», спеціальність 222 – Медицина.

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, доцент, директора Медичного інституту СумДУ, Лобода Андрій Миколайович.
  • Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії СумДУ, Романюк Анатолій Миколайович.

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Сумського державного університету Ніколаєнко Андрієм Сергійовичем (науковий консультант – академік Академії наук вищої школи України, д.мед.н., проф. Дужий Ігор Дмитрович).

Тема дисертації: «Особливості діагностики та лікування трофічних порушень на тлі цукрового діабету», спеціальність 222 – Медицина.

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, медичної психології та професійних хвороб, Потапов Олександр Олександрович.
  • Кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології СумДУ, Мелеховець Оксана Костянтинівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі!