Об’ява щодо засідання апробаційної ради 17.03.2020

17 березня 2020 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену асистентом кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології Сумського державного університету Коваленком Євгеном Леонідовичем (науковий консультант – к.мед.н., доц Мелеховець Оксана Костянтинівна).

Тема дисертації: «Модифікація факторів ризику артеріальної гіпертензії з використанням низькоінтенсивної внутрішньовенної лазерної терапії», спеціальність 222 – Медицина.

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, професор кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології – Атаман Юрій Олександрович.
  • Кандидат медичних наук, доцент кафедривнутрішньої медицини післядипломної освіти СумДУ – Псарьова Валентина Григорівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі!