Об’ява щодо засідання апробаційної ради 20.01.21

20 січня 2021 р. о 14-00 відбудеться онлайн засідання апробаційної  ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи  за спеціальністю 222 – «Медицина»

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри морфології Сумського державного університету Ртайл Раєд Абдаллах

(Наукові керівники: Ткач Геннадій Федорович, доктор медичних наук, професор Мухамед Нассер, доктор філософії).

Тема дисертації: «Морфологічні особливості регенерації скелетних м’язів за умов експериментальної гіперглікемії», спеціальність 222 – Медицина.

Рецензенти:

• провідний науковий співробітник ЦККНО «Центр біомедичних досліджень» СумДУ, доктор медичних наук, доцент Погорєлов Максим Володимирович;
  • доцент кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології СумДУ, кандидат медичних наук, доцент Мелеховець Оксана Костянтинівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.

Посилання для приєднання до засідання апробаційної ради  https://meet.google.com/riy-nygw-avw