Об’ява щодо засідання апробаційної ради 20.10.2021 року

Шановні члени апробаційної ради Медичного інституту!

20 жовтня 2021 р. о 14-00 в очному форматі в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57 відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222. Медицина

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену здобувачем кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Сумського державного університету Лішневською Анастасією Геннадієвною (науковий керівник – д.мед.н., проф. Чемич Микола Дмитрович).

Тема дисертації:«Клінічні, лабораторні та імунологічні зміни при вірусному гепатиті С, залежно від ступеня фіброзу печінки і лікування».

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією медичного інституту Сумського державного університету Малиш Ніна Григорівна.
  • Кандидат медичних наук,  доцент кафедри сімейної медицини медичного інституту Сумського державного університету  Мелеховець Оксана Костянтинівна.

УВАГА!!! Присутність на засідання апробаційної ради тільки за умови наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.