Олександр Сміян: непересічний розум та людські якості

Бібліотека продовжує роботу над проєктом “СумДУ на сторінках Вікіпедії”, завдяки якому ми розповідаємо про найталановитіших, найуспішніших і найвідоміших особистостей нашого університету.

Сьогодні знайомимо Вас з людиною, яка стояла біля витоків заснування Медичного інституту Сумського державного університету. Емоційна врівноваженість, любов до дітей, уважність, відповідальність. Це саме про нього – Сміяна Олександра Івановича.

… Далекий 1994 рік. Олександр Іванович тільки-но переїхав до Сум і почав працювати на кафедрі дитячих хвороб тоді ще медичного факультету СумДУ. А з 2001 до 2005 року очолював його та зробив усе можливе, щоб факультет успішно розвивався і в майбутньому перетворився на потужний навчальний заклад Медичний інститут Сумського державного університету…

Вчений, професор, педагог, лікар-педіатр, головний редактор “Східноукраїнського медичного журналу”, голова Асоціації педіатрів у Сумській області, завідувач кафедри педіатрії – і це про одну людину.

Дізнавайтеся більше про здобутки видатного вченого та лікаря – читайте нову статтю у Вікіпедії.

P.S. Долучайтеся до проєкту “СумДУ на сторінках Вікіпедії”, давайте разом розповімо про тих, без кого неможлива  історія та сьогодення нашої альма-матер.