На базі Навчально-наукового Медичного інституту пройшов онлайн конкурс студентських наукових робіт

Епідемія ВІЛ та СНІДу є надзвичайно серйозною проблемою у всьому світі, тому до Дня боротьби із ВІЛ та СНІДом, що відзначається 1 грудня, серед студентів НН МІ був проведений онлайн-конкурс наукових робіт.

Кожен учасник отримав окрему тему, по якій підготував презентацію та доповідь. Усього взяли участь 10 студентів, а саме: Семеноженко Олександра (гр. МЦ.м-904) «ВІЛ-асоційовані інфекції», Парфенюк Сергій (гр. МЦ.м-805) «Етіологія вірусу ВІЛ», Юрцева Надія (гр. МЦ.м-708) «Вплив на CD4+-Т-лімфоцити», Сіробаба Валерія (гр. МЦ.м-901) «Вплив на гуморальний імунітет», Погоріла Вікторія (гр. МЦ.м-905) «Вплив на моноцити та макрофаги», Кидик Елизавета (гр. МЦ.м-805) «Суперантиген», Самодай Вікторія (гр. МЦ.м-702) «Клінічні стадії ВІЛ», Клочко Анжела (гр. МЦ.м-701) «Специфічна та неспецифічна діагностика», Староста Софія (гр. СМ-901) «Терапевтичне лікування», Скібчик Юлія (гр. МЦ.м-104) «Шляхи передачі, вірусне навантаження».

Оцінювало ж учасників двоє членів журі: асистентка Кафедри патологічної анатомії, заступник голови НТСА  по роботі з аспірантами –Руслана ЧИЖМА та  заступник директора НН МІ з позанавчальної роботи – Юлія ЧУДАЄВА.

Враховуючи високий рівень підготовки наукових доповідей, рішення із визначенням переможців був нелегким.

Призові місця розподіли так: 1 місце – Валерія СІРОБАБА (гр. МЦ.м-901), 2 місце – Юлія СКІБЧИК (гр. МЦ.м-104) та 3 місце – Вікторія ПОГОРІЛА (гр. МЦ.м-905).

Дякуємо всім, хто взяв участь у заході. Всі роботи були цікавими, дуже змістовними та інформативними.