На базі Медичного інституту пройшов онлайн конкурс студентських наукових робіт

24 березня у рамках Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, за ініціативи позанавчального сектору та студентського директорату Медичного інституту, був організований та проведений онлайн конкурс студентських наукових робіт.

Кожен учасник отримав окрему тему, по якій підготував презентацію та доповідь. Усього взяли участь 10 студентів, а саме: Павлова Марина (гр. ЛС-605) «Інструментальні методи виявлення туберкульозу», Дідок Катерина (гр. МЦ.м-708) «Туберкулінодіагностика», Кроль Яна (гр. ЛС-601) «Протитуберкульозні препарати», Данілішин Олександр (гр. СМ-702) «Вакцинація БЦЖ», Ткач Євгенія (гр. МЦ.м-707) «Позалегеневий туберкульоз», Давидченко Олексій (гр. МЦ.м-708) «Туберкульоз у дітей», Івахненко Дар’я (гр. МЦ.м-711) «Туберкульоз у хворих на ВІЛ/СНІД», Самодай Вікторія (гр. МЦ.м-702) «Ускладнення туберкульозу», Романов Роман (гр. ЛС-601) «Хірургічні методи лікування туберкульозу», Рєпіна Наталя (гр. ЛС-601) «Профілактика туберкульозу».

Оцінювали учасників кандидат медичних наук, завідувачка курсу фтизіатрії, лікар-фтизіатр 2-ї кваліфікаційної категорії – Олещенко Галина Павлівна та заступник студентського директора з навчально-наукової роботи – Гончарова Ксенія.

Враховуючи високий рівень підготовки наукових доповідей, рішення визначення переможців було нелегким. Призові місця розподіли так: 1 місце – Дідок Катерина, 2 місце – Івахненко Дар’я і 3 місце – Романов Роман.

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги на шляху до знань та легкості пізнання.