Цикл семінарів від доктора Сукхіндера С. Сандху

У Медичному інституті Сумського державного університету пройшов цикл з 5 семінарів від доктора Сукхіндера С. Сандху. Даний спікер є доктором філософії з біохімії та довгий час пропрацював на кафедрі «Біохімії» Університету Рутгерса (Нью-Брансвік, Сполучені Штати Америки). Мова семінару – англійська.

Високий рівень інформативності та насиченості матеріалу даних семінарів д-ра Сукхіндера С. Сандху дозволили залучити студентів, аспірантів та молодих вчених не тільки з Медичного інституту, а і з інших факультетів СумДУ та, навіть, інших міст України!

Відповідно до світової епідемічної ситуації, семінари проводились дистанційно в Медичному інституті Сумського державного університету. Нижче представлено перелік тем семінарів:

18 лютого 2021 р. -«Хімія волосся та її застосування до засобів по догляду за волоссям»;

02 лютого 2021 р. -«Фізіологія шкіри для не-фізіологів та дослідження клінічної ефективності для м’якості та зволоження шкіри»;

28 січня 2021 р. -«Сурфактанти та їх застосування у споживчих та фармацевтичних продуктах»;

19 січня 2021 р. – «Дослідження антибактеріальної ефективності in vivo»;

13 січня 2021 р. – «Клінічні дослідження безпеки продуктів повсякденного вжитку».

Сподіваємось, що доктор Сукхіндер С. Сандху на цьому не зупиниться та продовжить ділитись своїми безцінними знаннями і досвідом з представниками Медичного інституту Сумського державного університету!