Перемога у III Всеукраїнській універсіаді з клінічної фармакології

19-20 березня 2019 р. на базі кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України, м. Київ, відбулась III Всеукраїнська універсіада з клінічної фармакології. В ній приймали участь 41 студент із 10 вищих навчальних закладів України.

Випробування були проведені у конференц-залі консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охмадит» (клінічній базі кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ) і включали індивідуальний конкурс із вирішення проблемно-орієнтованих завдань з клінічної фармакології,  командний конкурс із розв’язування клінічних кейсів з клінічної фармакології, науково-практичну конференцію студентів та аспірантів «Актуальні питання клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії».

За результатами проведеного конкурсу диплом переможця отримала студентка 5-го курсу, спеціальності “Лікувальна справа” – Яркова Анна Андріївна, як краща в номінації ”Раціональна антибіотикотерапія”.

Колектив кафедри біофізики, біохімії, фармакології та біомолекулярної інженерії щиро вітає із перемогою! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні та нових перемог і звершень!