Перемоги творчих колективів СумДУ у всеукраїнських конкурсах

Театр танцю «Феєрія» взяв участь у Всеукраїнському фестивалі сучасного та класичного танцю «Dancing STARS 2021», який проходив у м. Суми.

Журі  високо оцінило майстерність і професіоналізм театру танцю під керівництвом Світлани БОНДАРЕНКО. Перше місце у цьому конкурсі здобули одразу дві композиції у виконанні наших танцівників: «Ти – мій біль.. Ти – Всесвіт мій..» (у категорії Contemporary, Adults) і «У полоні чар» (у категорії Free Show, Adults). Відзначився танцювальний дует у складі Поліни ГОРНОСТАЄВОЇ (студентки НН МІ) та Олексія СПІЧАКОВА (студента факультету ТеСЕТ).

Також переможним був виступ учасників народного ансамблю бального танцю «Силует» (керівник – Ольга ГАРАНІНА) у  всеукраїнському конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва «IDance».

Вітаємо наших талановитих студентів з новими творчими успіхами!