Поселення студентів НН МІ до гуртожитків СумДУ

Шановні студенти 2-6 курсів!

Поселення іногородніх студентів в гуртожитки СумДУ на 2022-2023 н. р. відбудеться 30 серпня 2022 р. (початок о 830) на території гурт. №4, вул. Санаторна, 31:

• в гурт. №1 – ті, хто минулого року проживали в гурт. №1;
  • в гурт. №2-А – ті, хто минулого року проживали в гурт. №2-А;
  • в гурт. №4 та №5 – ті, хто минулого року проживали в цих гуртожитках, також в гуртожитках Будівельного коледжу та СКЕТ, інші.

З 15.08 по 26.08.2022 р. Ви маєте через особисті кабінети (вкладка «Гуртожиток») створити заяву на поселення та прикріпити фотографії платіжного документа про оплату за проживання, флюорографію. За наявності пільг на проживання – обрати цю пільгу, що відкриє додаткові пункти прикріплення фотокопій документів для підтвердження пільги.

Не раніше 29.08.2022 р. Ви роздруковуєте заяву з електронними погодженнями та з заявою приїжджаєте на поселення. Охочим оселятися вперше скасовувати реєстрацію проживання не потрібно.

Звертаємо увагу категорії внутрішньо переміщених осіб!

Пільгова оплата в 50% надається лише за наявності довідки з Департаменту соціального захисту населення СМР (м. Суми, вул. Харківська, буд. 35) про те, що вказана особа не отримує щомісячної матеріальної допомоги як ВПО. Довідка має бути датована серпнем 2022 року.