Представники СумДУ – випускники Міжнародної літньої школи Ліверпульського університету поділилися враженням від навчання

Сайт Університету міста Ліверпуль розповів про результати Міжнародної літньої школи, в якій взяли участь студенти та співробітники Сумського державного університету.

Програму Міжнародної літньої школи Ліверпульського університету закінчили майже 80 представників СумДУ. Четверо з них відвідали Літню школу Ліверпуля особисто, ще 74 – пройшли курс онлайн.

Онлайн-модулі включали теми щодо цілей сталого розвитку, глобальних викликів, фейкових новин, критичного мислення тощо. Учасники програми, котрі навчалися на кампусі Ліверпульського університету, вивчали дисципліни які стосувалися корпоративної соціальної відповідальності, культури 60-х років у Ліверпулі, лідерства в сучасному бізнесі, психології, спорту та культури. Також гості з України взяли участь у низці соціальних заходів, серед яких відвідування культурних закладів Ліверпуля та двох міських соборів, екскурсію до футбольного клубу «Ліверпуль» і поїздку на поромі Мерсі. Учасники також відвідали Уельс і Озерний край.

Враженнями від Літньої школи поділилася старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін та судочинства ННІ права СумДУ Марина УТКІНА: «Літня школа – це унікальна можливість не лише отримати знання з предметів, які кожен із нас обрав, а й зануритися в життя Ліверпуля. Програма школи побудована таким чином, що у вас завжди є екскурсії».

Студентка НН медичного інституту СумДУ Наталія ВОЛНУШКІНА зазначила: «Атмосфера в літній школі просто неймовірна. Відчувається багато підтримки та допомоги, проводяться різноманітні екскурсії та інтерактивні заходи за межами університету. Літню школу відвідують студенти з різних країн, і кожен із них дружній і комунікабельний. Ми обмінювалися досвідом і дізнавалися про інші культури. Я вдячна Університету Ліверпуля за цю можливість!»

Детальніше ознайомитися з інформацією щодо Літньої школи можна на сайті університету міста Ліверпуль за посиланням: https://news.liverpool.ac.uk/2022/07/28/ukrainian-students-graduate-from-universitys-international-summer-school/