Привітання з ювілеєм!

  04 лютого святкує свій 80-річний Ювілей академік Академії наук вищої школи України, “Заслужений лікар України”, професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Медичного інституту Сумського державного університету Дужий Ігор Дмитрович.

  Дорогий наш ювіляре, вельмишановний Ігорю Дмитровичу! Дозвольте нам у цей святковий день звернутися до Вас не за допомогою, порадою чи правильним рішенням, а для того, щоб від усього серця подарувати букет найкращих побажань!

  За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності, здобути шану та повагу серед колег, хворих та студентства.

  Ви – справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина.

  Ви завжди були та залишаєтесь патріотом України, поборником Української православної церкви, який своїми справами та активною участю у житті країни постійно доводить це.

  У цей святковий день, коли оцінюється зроблене й окреслюються плани на майбутнє, бажаємо Вам, Ігорю Дмитровичу, міцного здоров’я, щастя, успішного здійснення задумів, тепла і любові рідних та підтримки друзів.

  Бажаємо, щоб посмішка ніколи не зникала з уст, щоб серце билось в ритмі запального танго. Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей, а накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть досягти нових звершень!

  Божої Вам благодаті, невичерпної енергії на многії літа!