Призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Офтальмологія”

11 – 12 травня 2018 року у місті Одеса на базі кафедри Офтальмології Одеського національного медичного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Офтальмологія”, в якій приймало участь 32 майбутніх лікарів з вищих медичних навчальних закладів України.

Медичний інститут СумДУ представляли студент 6-го курсу Тетерюк Олександр Васильович, і студенти 4-го курсу Панченко Володимир Дмитриович та Шульга Евген Олександрович. У складі журі була асистент кафедри, кандидат медичних наук, завідувач курсу офтальмології медичного інституту Сумського державного університету Лекішвілі Софія Егнатівна.

Олімпіада проходила в 3 етапи: вирішення тестових завдань + офтальмологічний кросворд, письмова робота, слайдо – діагностика очних хвороб та визначення рівня володіння практичними навичками (робота з пацієнтом).

Найбільш вагомим здобутком було отримання Диплома переможця III ступеня Панченком Володимиром. Ця перемога здобута вперше за останні 25 років, тому щиро вітаємо переможця та керівника.

Медичний інститут вітає переможців та колектив кафедри Хірургії та онкології з якісною підготовкою майбутніх лікарів та бажає подальших успіхів та перемог.