Результати співпраці Європейської медичної асоціації студентів та Наукового товариства Медичного інституту

19.01.2019 в Медичному інституті Сумського державного університету пройшло засідання Європейської медичної асоціації студентів (EMSA). Даний захід був проведений з ініціативи координаторів даної асоціації у Сумах (EMSA-Sumy), а саме: Dr. Favour EMSA Sumy Local coordinator, Dr. Berke EMSA Sumy Public Relations, Dr Chigoize EMSA Sumy Local coordinator та за підтримки Наукового товариства Медичного інституту. Завдяки активній та сумлінній роботі студентів Медичного інституту Європейська медична асоціація студентів надала членство Сумському філіалу (EMSA-Sumy).

Запрошеним гостем даного заходу стала к.мед.н., доцент кафедри сімейної медицини Жаркова Альбіна Володимирівна. Вона презентувала дві захоплюючі лекції «FIRST AID/Seizures» та «Wounds» виключно на англійській мові. Спікер звернула увагу на важливість знання теоретичного матеріалу та володіння практичними навичками при наданні невідкладної допомоги. Доповідач детально описав етапи поведінки під час епілептичних приступів та пораненнях. Дана доповідь викликала багато питань та жваве обговорення, в якому взяли участь практично всі присутні. В кінці доповіді Жаркова Альбіна Володимирівна була нагородження сертифікатом Європейської медичної асоціації студентів.

Окрім цього, під час засідання було обговорено подальшу співпрацю EMSA, EMSA-Sumy та Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Медичного інституту. Голова Наукового товариства Сікора Владислав Володимирович наголосив на важливості співпраці даних об’єднань та проведенні наукових семінарів з запрошенням міжнародних спікерів упродовж навчального року, що сприятиме розвитку студентів Медичного інституту. Також було обговорено участь EMSA та EMSA-Sumy у конференції «BIOMEDICAL PERSPECTIVES», яка відбудеться в м. Суми 16-18 жовтня 2019 року.