«Школа розвитку міжнародної співпраці для студентів Медичного інституту»: тренування для майбутніх перемог

У нинішній непростий час будь-які заняття офлайн є уже непересічною подією. Група міжнародних програм академічної мобільності управління міжнародного співробітництва в особах Кристини Шечкової та Наталії Маринич за ініціативи та безпосередньої участі заступника директора Медичного інституту з міжнародної співпраці Романа Москаленка у період 09 по 12 березня 2021 року провели серію практичних семінарів, спрямованих на розвиток можливостей студентів у галузі міжнародної академічної мобільності. Звичайно ж, з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, чудове приміщення «коворкінг-зони» бібліотечно-інформаційного корпусу СумДУ це дозволяє.

За цією офіційною преамбулою заховано щире бажання передати набуті знання новому поколінню майбутніх здобувачів грантів та стажувань. Практичні заняття проходили за різними підходами: лекція + домашнє завдання (підготовка CV), лекція+контрольне завдання в аудиторії (мотиваційний лист), лекція+дискусія (лист підтримки). Як би не розвивалися дистанційні технології, але їм поки важко перевершити живе спілкування: дискусія, емоції, експромт та гумор зовсім по-іншому сприймаються на «короткій дистанції».

Заняття після навчального часу вимагали додаткових зусиль і очікувано, що до них доєдналися мотивовані та відповідальні студенти, початковий рівень підготовки яких приємно вразив. Без сумнівів, про успіхи слухачів школи ми ще неодмінно почуємо! Окрім пакета документів, які студенти під керівництвом наставників самі собі підготували, учасники отримають по додатковому балу до рейтингу за участь.

Окремо хотілося подякувати людям зі студентської самоврядної та «дорослої» адміністрації, які залишилися за кадром, але допомагали в організації школи: Ксенії Туленцовій, Дар’ї Лебедь, а також Андрію Лободі та Костянтину Кириченку.