Студенти НН МІ прослухали семінар «Профілактика серцево-судинних катастроф»

14 листопада на базі Навчально-наукового медичного інституту, проведений семінар щодо профілактики серцево-судинних захворювань.

Спікерами заходу виступили: завідувач Ендоваскулярним центром СОКЛ – МАРЧЕНКО Євгеній та завідувачка кафедри фізіології і патофізіології, професор, доктор біологічних наук – ГАРБУЗОВА Вікторія.

На семінарі розглядалися питання симпато-адреналової системи та її вплив на серцево-судинну систему, підтримка нормального функціонування даної системи та профілактика серцево-судинних захворювань.

Загалом лекцію відвідали близько 60 студентів там ще 20 слухачів приєдналися на пряму трансляцію в Інстаграм.

Щиро вдячні спікерам за їх внесок у розвиток знань наших студентів та слухачам, що відвідали захід.