Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету!

17 травня 2023 р. о 13–00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю

222 – «Медицина».

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Аль Ямані Наврас Джамал Алі (науковий керівник: Дужий Ігор Дмитрович доктор медичних наук, професор).

Тема дисертації: «Особливості антибіотикотерапії гострих панкреатитів», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

– доцент, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Ситнік Олександр Леонідович.

– доцент, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Кравець Олександр Валерійович.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).
Посилання на приєднання до засідання

Запрошуються всі бажаючі