Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету!

5 квітня 2023 р. о 14-00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина».

Порядок денний:
Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Навчально-науково о медичного інституту Сумського державного університету Сидорчуком Андрієм Руслановичем (науковий керівник: Гарбузова Вікторія Юріївна, докторка біологічних наук, професорка).

Тема дисертації: «Механізми ендотеліальної дисфункції у хворих на артеріальну гіпертензію з урахуванням предикторів їх розвитку», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

• докторка медичних наук, професорка кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Псарьова Валентина Григорівна.
  • докторка медичних наук, професорка кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Деміхова Надія Володимирівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Посилання на приєднання до засідання

Запрошуються всі бажаючі