Шановні студенти, що втупили до НН МІ СумДУ у 2022 році!

Шановні студенти, що втупили до ННМІ СумДУ у 2022 році!

Поселення студентів, які вступили до СумДУ у 2022 році (крім бакалаврів, що поступають на магістерські програми), відбудеться 10.09.2022 р. з 830 до 1200 за адресою м. Суми, вул. Санаторна, 31, до гуртожитків №4 та №5.

Поселення бакалаврів, що вступають на магістерські програми, відбудеться 29.09.2022 р. з 830 до 1100 за адресою м. Суми, вул. Санаторна, 31, до гуртожитків №4 та №5.

Під час поселення студент надає документ, що підтверджує його особу, квитанцію про оплату, флюорографію, 2 фото 3х4. Мешканці м. Суми не мають права на поселення.

Безкоштовне проживання надається:

1. Учасникам бойових дій (УБД) та дітям УБД – студент пише заяву про надання пільг, пред’являє посвідчення батьків, де зазначено участь у бойових діях, та лишає: ксерокопію цього посвідчення, ксерокопію свідоцтва про народження, ксерокопію паспорта, ксерокопію ідентифікаційного коду. Пільга діє до настання 23 років.
  2. Діти-сироти чи діти позбавлені батьківського піклування – студент пише заяву про надання пільг, лишає ксерокопію Витягу електронної обліково-статистичної картки дитини та обов’язково документів, вказаних в цьому Витязі у пункті «Документ, що підтверджує статус дитини»; ксерокопію свідоцтва про народження, ксерокопію паспорта, ксерокопію ідентифікаційного коду.

Право на 50% сплату надається внутрішньо переміщеним особам (ВПО) за пред’явлення актуальної (не пізніше 1 міс) Довідки з Фонду соц. захисту про те, що особі не сплачується субсидія за цією пільгою. Так само студент надає ксерокопію Рішення про надання статусу ВПО, ксерокопію паспорта, ксерокопію ідентифікаційного коду. Пільга діє до настання 23 років.

Оплата за проживання в гуртожитки СумДУ  складає 1100 грн місяць, проводиться переважно за рік проживання (12 місяців) згідно З наказом № 0744-І від 27 липня 2021 “Про встановлення розмірів плати за проживання у студ. гуртожитках СумДУ”, мінімально – за 6 місяців. Інші випадки вимагають заключення додаткових договорів під час поселення.

Посилання на реквізити  https://sumdu.edu.ua/uk/about-sumdu/gen-info/contact/requisites.html

Сумський державний університет
КОД ЄДРПОУ 05408289
р/р UA988201720313261001202005677

в ДКС України
Призначення платежу: *; 25010200; проживання в гуртожитку,  ПІБ студента повністю.

Приклад останнього речення: Призначення платежу: *; 25010200; проживання в гуртожитку, Шевченко Тарас Григорович

Маю ще раз зауважити, ПІБ не батьків, хто сплачує, а студента, який буде проживати!!!

Запитання прошу надсилати за ел. адресою i.danilenko@med.sumdu.edu.ua

Даниленко Ігор Анатолійович, заступник директора ННМІ СумДУ з виховної роботи та по роботі в гуртожитках