Шість студентів СумДУ отримуватимуть стипендії Президента України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 832 від 19.09.2022, студентам закладів вищої освіти призначено академічні стипендії Президента України на І семестр 2022/2023 навчального року.

Серед стипендіатів – шість студентів Сумського державного університету, які виявили особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності:

  • Ксенія ЖУКОВА (навчально-науковий медичний інститут);
  • Ксенія ЗАЙЦЕВА (факультет технічних систем та енергоефективних технологій);
  • Владислав ПІВЕНЬ (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту);
  • Вікторія СМАЛЬ (навчально-науковий інститут права);
  • Руслана ЧУХНО (навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту);
  • Сергій ФЕДОРЧЕНКО (факультет електроніки та інформаційних технологій).

Сумський державний університет пишається студентами-стипендіатами, бажає подальших успіхів у навчанні та позанавчальній діяльності!

До відома. Академічну  стипендію  Президента України започатковано в 1994 році для студентів вищих навчальних закладів України та аспірантів, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі. Призначення  академічних стипендій  Президента  України студентам  вищих навчальних закладів здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії  протягом  місяця  після  її закінчення,  аспірантам  –  один  раз  на  рік наказами керівників міністерств  та  інших центральних  органів  виконавчої  влади,  у підпорядкуванні яких перебувають вищі навчальні заклади.