«Спадщанські медичні ралі – 2018»

15 червня 2018 року в черговий раз відбувся Регіональний конкурс бригад екстреної медичної допомоги «Спадщанські медичні ралі – 2018». Змагання відбулися на території Державного історико-культурного заповідника в Спадщанському лісі, неподалік від міста Путивль.

Мета проведення конкурсу – підвищення професійного рівня знань і відпрацювання практичних навичок із надання екстреної та невідкладної медичної допомоги постраждалим. Цьогоріч змаганнях прийняли участь 15 команд, з яких 9 команд від станцій служби екстреної медичної допомоги Сумської області та 6 команд медичних навчальних закладів. У цьому престижному конкурсі прийняла участь й команда Медичного інституту Сумського державного університету у складі: керівник команди – д.м.н., професор Шкатула Юрій Васильович, студенти Русін Сергій Сергійович, Зелений Михайло Григорович та Литвинчук Олександр Володимирович, офіційний представник – Бадіон Юрій Олексійович.

У підсумку змагань команда Медичного інституту стала найкращою серед 15 учасників у конкурсі з надання невідкладної медичної допомоги дітям. За активну участь у «Спадщанських медичних ралі–2018» та професійні здобутки студенти були нагороджені грамотами і навчальною літературою.