Студенти Медичного інституту змагались у грі в шахи та шашки

23 та 24 жовтня у спорткомплексі СумДУ пройшли змагання з шахів та шашок серед студентів факультетів та інститутів нашого вишу. Ці види спорту увійшли до заліку Універсіади СумДУ 2019-2020. У змаганнях з шахів перше місце вибороли представники факультету ЕлІТ. У фіналі вони переграли студентів Медичного інституту з рахунком 2:1. Склад команди-переможця: Карнаш Андрій, Ільченко Антон, Погибелєва Людмила. Срібні призери: Мешков Борис, Наумець Данііл, Статкевич Ганна, Тута Ірина. За третю сходинку змагались студенти ННІ БТ «УАБС» та факультету ІФСК. Перемогу 2:1 здобули перші. Склад команди ННІ БТ «УАБС»: Дербеньов Костянтин, Морозов Ілля, Гавриленко Марія. П’яту сходинку, у боротьбі з представниками факультету ТеСЕТ, виборов ННІ ФЕМ. Замкнув таблицю змагань з шахів ННІ Права.

Переможцями змагань з шашок стали студенти Медичного інституту – Статива Богдан, Мешков Борис, Власова Євгенія та Цикун Софія. Срібні нагороди дісталися представникам факультету ІФСК. Команду цього факультету склали 6 спортсменів: Калагурка Богдан, Ніконенко Валерій, Ащаулова Тетяна, Гончаренко Аліна, Самадов Денис та Максимович Роман. Бронза змагань з шашок за факультетом ЕлІТ. Склад команди: Карнаш Андрій, Заец Антон, Погибелєва Людмила та Клюєв Павло. Четверту сходинку посів ННІ БТ «УАБС». П’яте місце дісталось факультету ТеСЕТ. Шостими були представники ННІ Права, а замкнув таблицю змагань з шашок ННІ ФЕМ.