Студенти ННМІ – члени Сумського загону швидкого реагування

За ініціативи Сумського товариства червоного хреста, спільними зусиллями із Сумським державним університетом та Навчально-науковим медичним інститутом, створено  «Загін швидкого реагування».

Даний проєкт передбачає залучення волонтерів, студентів, медичних працівників, що мають бажання до професійного вдосконалення медичних навичок та допомоги нужденним.

26 березня 2023 року загоном швидкого реагування було проведено перші практичні навчання, що включали в себе: надання допомоги пораненим в екстремальних умовах, імобілізацію кінцівок при різних видах поранення, зупинку кровотечі різного типу, евакуація пораненого з поля обстрілу.

Спочатку учасники прослухали теоретичний матеріал, потім, поділившись на 2 команди, проходили завдання, на виконання яких було відведено 15 хвилин.

Усі команди успішно впорались із завданням та корисно провели час.