Студенти-реабілітологи провели тиждень самоврядування

З 24 лютого по 28 лютого 2020 року на кафедрі Фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини було проведено тиждень студентського самоврядування.

Викладачі кафедри поступились своїм місцем студентам старших курсів, які спробували себе у ролі викладачів. Задоволення на початку тижня переповнювало студентів, вони старанно готувались до занять, ближче до кінця тижня студенти відчули на собі всі переваги та недоліки професії викладача.

Після проведеного тижня студенти поділились враженнями, висловили свої думки та розповіли про свої відчуття. Вони зрозуміли, як важко протягом 3-4 занять в день розповідати та пояснювати різним групам навчальний матеріал. До кінця тижня студенти були повністю виснажені, але задоволені новим досвідом та практичним навичкам. Маємо надію, що в майбутньому на кафедрі стане доброю традицією проводити такі тижні самоврядування.