Студенти СумДУ допомагають абітурієнтам обрати спеціальність

Цього тижня, 29 липня, розпочинається подання заяв та документів на вступ до закладів вищої освіти, у тому числі до Сумського державного університету. Допомогти абітурієнтам визначитися з вибором спеціальності покликаний освітній проєкт «Трушно про мою спеціальність у СумДУ».

Він виходить у форматі відеоінтерв’ю двічі на тиждень вже понад три місяці. Наразі у рамках проєкту в університетських соціальних мережах розміщено вже понад 30 розповідей про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті.

Учасники проєкту – студенти різних спеціальностей діляться зі вступниками власним досвідом: розповідають про критерії вибору ЗВО, про те, чи важко навчатися, про організацію навчального процесу, про труднощі, які можуть виникнути під час навчання, про активності, які пропонує університет (спортивні, культурні тощо), а також про перспективи працевліштування.

Організатори сподіваються, що проєкт допоможе абітурієнтам визначитися зі спеціальністю, на якій вони хочуть навчатися, дізнатися про можливості, які надає диплом Сумського державного університету.