Студенти Сумського державного університету вибороли право взяти участь у чемпіонаті Світу з легкої атлетики

9-11 лютого 2018 року у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся чемпіонат України з легкої атлетики

В перший день змагання відбулося відкриття, на якому були присутні почесні гості.

Під час урочистої церемонії відкриття чемпіонату України у приміщенні було нагороджено найкращих легкоатлетів, тренерів та суддів за підсумками 2017 року. Сергій Смелик – випускник СумДУ отримав нагороду найкращого легкоатлета 2017 року.

Золоті нагороди вибороли аспірант спеціальності «Спорт» Євген Гуцол на дистанції 800 м та у естафеті 4х400 м у складі збірної команди, у стрибках зі списом Малихін Владислав (спеціальність «Спорт»), у естафеті 4х400 м серед жінок (молодь) Мучарова Євгенія (факультет ЕлІТ), Токар Анастасія (факультет ЕлІТ), Шишняк Анастасія (ННІ Права), у естафеті 4х400 м серед жінок (дорослі) Миколенко Марія (факультет ІФСК), Бутри Віталій на дистанції 400 м (випускник), у естафеті 4х400 м (молодь) Ярослав Демченко (Машколедж) та на дистанції 400 м (молодь).

Срібними призерами стали Мусієнко Ігор (аспірант факультету ФЕМ) зі штовхання ядра, Бризгіна Анастасія (спеціальність «Спорт») на дистанції 400 м, у естафеті 4х400 м (молодь) Погорілко Олександр (спеціальність «Спорт»), Нікітенко Владислав (спеціальність «Спорт»), Сердюк Юрій (факультет ЕлІТ), у естафеті 4х400 м (дорослі) Савостьян Федір (ННІ БТ «УАБС»), Тютюнніков Михайло (факультет ЕлІТ), Поздняков Олексій (спеціальність «Спорт»), Демяенко Ярослав (Машколедж), Слізченко Антон (факультет ЕлІТ).

Бронзові нагороди отримали Слізченко Антон (факультет ЕлІТ) на дистанції 400 м, Поздняков Олексій (спеціальність «Спорт») у естафеті 4х400 м (дорослі), Супрун Володимир (випускник) на дистанції 60 м, Смелик Сергій (випускник) на дистанції 60 м, Анна Плотіцина (випускниця) на дистанції 60 м з/б.

За підсумками чемпіонату України наші студенти вибороли право виступати на чемпіонаті Світу, який відбудеться 1-4 березня у м.Бірмінгем (Велика Британія).

До складу увійшли Гуцол Євген, Поздняков Олексій, Бутрим Віталій.Додати у соц. мережи