Студентський конкурс з глобальних проблем здоров’я у СумДУ

18 грудня у Сумському державному університеті відбувся міждисциплінарний студентський конкурс, спрямований на вирішення глобальних проблем в галузі охорони здоров’я.

Проєкт започаткований і координується Глобальним інститутом здоров’я Еморі (Атланта, США). Головна мета: залучення студентської спільноти з різних країн світу до розробки інноваційних рішень глобальних проблем з охорони здоров’я.

Ініціювали проведення конкурсу в СумДУ іноземні студенти. Директором програми є Віреко Ендрю Авуа, студент 5 курсу навчально-наукового медичного інституту, президент національної асоціації ганійських студентів у місті Суми, заступник директора – Абдул-Рахман Тоуфік, студент 5 курсу НН МІ.

Підготовку та проведення першого конкурсу координувало Управління міжнародного співробітництва. Радниками виступили: начальник Управління Костянтин КИРИЧЕНКО, а також заступниця директора навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Тетяна МАЙБОРОДА, директор навчально-наукового медичного інституту Андрій ЛОБОДА, голова Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених Марина УТКІНА.

У змаганнях взяли участь студенти СумДУ з інших країн – Гани, Нігерії, Танзанії, Замбії, Кенії, Індії тощо, а також українські здобувачі освіти різних спеціальностей.

Шість команд працювало над  створенням інноваційного рішення для серйозної глобальної проблеми: «Вагання щодо вакцинації у Нігерії».

Командам-конкурсантам був запропонований складний кейс завдань, для розв’язання яких вони мали провести широкі дослідження та розробки, а затим публічно презентувати результати перед поважною колегією суддів.

Сумський державний університет щиро вітає з перемогою у цьогорічному конкурсі команду № 4, бажає успішно представити заклад на всесвітньому конкурсі у 2022 році.

Кращими спікерами конкурсу визнано Нгу Марка, Боатенга Бенджаміна Квадво, Ателу Мсенду Енн (усі – студенти НН МІ).