СумДУ вперше відзначено у міжнародному рейтингу QS Sustainability Rankings

Другий рік поспіль британська рейтингова агенція Quacquarelli Symonds визначає найкращі університети світу, діяльність яких зосереджена на подоланні глобальних екологічних, соціальних та управлінських викликів.

Цього року рейтингом QS Sustainability Rankings 2024 вперше відзначено й українські заклади вищої освіти. Сумський державний університет посів другу національну сходинку та увійшов до топ-300 європейських та топ-750 університетів світу.

Основний акцент в рейтингу робиться на зовнішньому впливі університету, включаючи показники екологічної стійкості, освіти та досліджень в галузі довкілля, забезпечення рівності, працевлаштування й можливостей для випускників, здоров’я та благополуччя населення, обміну знаннями тощо. Оновлена методологія рейтингу особливу увагу звертає на показники ефективності та прозорості управління університетом, і саме за цим показником СумДУ отримав найвищий бал.

Усього прохідний бар’єр рейтингу QS Sustainability Rankings 2024 подолали 1403 заклади вищої освіти зі всього світу, в тому числі 8 українських університетів.