СумДУ значно покращив свої позиції в рейтингу THE Impact Rankings

Британська рейтингова агенція Times Higher Education в ході саміту з інновацій та впливу, що проходить в Стокгольмі (Швеція), презентувала результати щорічного рейтингу університетів Impact Rankings.

Мета рейтингу – оцінити здобутки кращих університетів світу у досягненні Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН.

Незважаючи на зростання кількості університетів, які потрапили в цьогорічний рейтинг, СумДУ значно покращив свої позиції, перемістившись з топ-601-800 у топ 401-600 кращих ЗВО світу. Зросла і кількість українських університетів в цьому рейтингу з 15 у 2021 році до 26 цьогоріч, перше місце серед яких СумДУ розділив з НУ «Львівська політехніка».

Високі позиції СумДУ в рейтингу THE Impact Rankings були досягнуті завдяки багаторічній роботі по розвитку системи стимулювання персоналу, розробленню та імплементації нормативної бази загальноуніверситетського рівня, плідній міжнародній академічній співпраці.