Сумському державному університету присуджено сертифікат про відповідність організації підготовки докторів філософії з біомедичних спеціальностей найкращим практикам Європейського Союзу!

Сумський державний університет першим в Україні отримав сертифікат оцінки програм підготовки докторів філософії (за спеціальностями біологічного та медичного спрямування) від Міжнародної організації ORPHEUS (Organisation for PhD Education in Biomedicine and Health Sciences in the European System).

Сертифікат був присуджений Сумському державному університету після ретельної заочної оцінки системи організації і процесу підготовки докторів філософії з відповідних спеціальностей та аудиту відповідності рівня підготовки докторів філософії європейським стандартам під час візиту до університету голови Комісії з оцінки PhD Програм професора Міхаела Мулвані та Секретаря організації ORPHEUS Оксани Сулаєвої. Представники ORPHEUS відзначили високий рівень організації процесу підготовки аспірантів, наявність міждисциплінарних досліджень, достатньої матеріальної бази та широку міжнародну кооперацію в процесі підготовки докторів філософії.

Сертифікат засвідчує високий рівень організації підготовки докторів філософії за спеціальностями «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія» та «Біологія» в Сумському державному університеті згідно з критеріями ORPHEUS та Асоціації Медичних Шкіл Європи (AMSE). Незважаючи на високу оцінку діяльності СумДУ, це є лише першим кроком в процесі міжнародної акредитації програм підготовки докторів філософії згідно стандартів AMSE.

Для довідки: організація ORPHEUS (Organisation for PhD Education in Biomedicine and Health Sciences in the European System) об’єднує 109 університетів з 41 країни та 4 асоційовані члени переважно з країн Європи, членами також є університети Канади, США та Австралії. Головна мета організації – забезпечення дотримання високої якості наукового ступеня доктора філософії та розширення кар’єрних можливостей для випускників аспірантури.