XII студентська конференція «Перший крок у науку»

Дорогі друзі, 19.03.2021р. був доволі важкий, однак продуктивний день! Так, у Сумському державному університеті успішно пройшла XII студентська конференція «Перший крок у науку», де Медичний інститут представляв свою секцію, яка мала назву «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної медицини». Кількість публікаційних робіт та учасників, які бажають представити свої результати українською та англійською мовами з кожним роком зростає, цей факт приємно вражає. Більш того, особливу увагу хочеться акцентувати саме на високій якості робіт! Щиро сподіваємося, що всі отримали задоволення від участі у даному науковому заході.
Після підрахунку результатів голосування учасників кожної з трьох сесій, були обрані наступні переможці:
Сесія англійською мовою:
1 місце – APPLICATION OF REMESTYP IN THE TREATMENT OF GASTROINTESTINAL BLEEDING – Muhammed Salma Mustapha, Awuni Audrey.
2 місце – HOW OUR DIET AFFECTS MENTAL HEALTH – Domashenko M.
3 місце – DRUG INDUCED HEPATITIS DUE TO INTERATION BETWEEN ANTITUBERCULOSIS DRUGS – Anitta Sara Sunny.
Сесія українською мовою:
1 місце – РОЗВИТОК ЕМБРІОЛОГІЇ – Лютий А.О.
2 місце – КОНТРОЛЬ СТАНУ ІНСУЛЬТНОГО ПАЦІЄНТА ПІСЛЯ ТРОМБОЛІТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ЗА ШКАЛОЮ ГЛАЗГО – Маляренко Х.Є.
3 місце – ВПЛИВ ОКСИТОЦИНУ НА СОЦІАЛЬНІ ВЗАЄМИНИ – Сіробаба В.О., Пушкалов К.С.
Постерна сесія:
1 місце – KINESIOTAPING – Cherevychna A.P.
2 місце – ANTIBACTERIAL ELECTROSPUN SILVER NANOPARTICLES-LOADED CHITOSAN FIBROUS MEMBRANES – Korniienko V.O.
3 місце – НАНОТЕХНОЛОГІЇ В ХАРЧОВІЙ ІНДУСТРІЇ – Альзубаіді Алі.
Окрему вдячність хочеться висловити студентському голові секції “Медицина” Владі Куст та секретарю секції Руслані Чижмі за допомогу в проведені даної конференції. Також, за організацію заходу в цілому ми дякуємо Сергію Солодовнікову, Віталію Ковалю, адміністрації СумДУ та МІ.
Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених Медичного інституту Сумського державного університету продовжуватиме активно працювати в даному напрямку. Тому, наступного року ми також чекатимемо на зростання кількості зацікавлених молодих науковців серед школярів та студентів перших курсів Медичного інституту, які будуть бажати представити свої результати!