У НН МІ проведено день масажу

21 грудня, за ініціативи позанавчального сектору НН МІ та студентського самоврядування, на базі Університетської клініки СумДУ за участю кафедри фізичної терапії, ерготерапії був проведений семінар з масажу.
Семінар проводив асистент кафедри фізичної  терапії, ерготерапії – Степаненко Олександр Сергійович. Захід був направлений на вивчення теоретичного матеріалу про базові основи масажу, його дію, а також виконання практичних навичок. Студенти могли спробувати виконати базові прийоми масажу, отримати цікаву та повчальну інформацію, що знадобиться їм у подальшій справі.

Захід відвідало 10 студентів НН МІ. Попри відключення світла, семінар все одно був проведений. Окрім того, організатори заходу зібрали кошти для медико-санітарної частини Сумських військовослужбовців.