У СумДУ проходили зйомки освітнього проєкту

28-29 жовтня у Сумському державному університеті зі знімальною групою перебуває відомий телеведучий  Олександр ПЕДАН.

Візит проходить у рамках освітнього тревел-шоу «Універ Check», мета якого – показати реальне життя студентської молоді, познайомити з потенціалом для навчання різних регіонів України: матеріально-технічною базою, освітніми ресурсами, умовами проживання та організацією дозвілля в університетах. СумДУ – єдиний ЗВО, що представлятиме Сумщину в цьому проєкті.

Знімальна група вже ознайомилась з організацією навчального процесу університету, зафільмувавши кілька онлайн-занять, відвідала бібліотеку, навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності, центр підтримки сім’ї «Студентський лелека», центр олімпійської підготовки національної збірної з пляжного волейболу, інші об’єкти, поспілкувалась із студентами, викладачами, ректором СумДУ Василем КАРПУШЕЮ.

Своїми першими враженнями Олександр ПЕДАН поділився в інтерв’ю. Він зазначив, що приємно здивований можливостями, які пропонує здобувачам освіти Сумський державний університет.