У СумДУ відбулися урочистості з нагоди професійного свята й чергової річниці створення закладу

Святковий захід, приурочений Дню працівників освіти і відзначенню 73-ї річниці створення закладу, пройшов 30 вересня в актовій залі головного кампусу Сумського державного університету.

Учасників свята привітали члени ректорату СумДУ. Голова вченої ради, почесний ректор університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ у вітальному слові наголосив, що успіхи і досягнення університету, з якими заклад зустрічає професійне свято та чергову річницю створення, – результат командної, злагодженої роботи усього колективу.

«В Україні говорять про феномен СумДУ. Це досягнення всього колективу університету. Я вдячний вам, шановні колеги, за дружну командну роботу, за те, що цей довгий шлях успішності ми проходимо разом. Така цілеспрямованість, націленість на якість дозволяють нам виконувати свою високу місію», – підкреслив Анатолій ВАСИЛЬЄВ.

«Вітаю увесь колектив СумДУ з тим, що ми успішно реалізуємо освітній процес, проводимо потужні наукові дослідження, створюємо комфортні умови праці та навчання в університеті. Високі показники, позиції в міжнародних рейтингах, вагомі здобутки – це досягнення всього колективу СумДУ. Тож, бажаю, щоб у всіх нас вистачало життєвої мудрості, щоб ми і надалі рухалися вперед, із любов’ю до університету, надією та вірою в досягнення кращих результатів», – зазначив перший проректор СумДУ Сергій ЛЄОНОВ.

Яскраву концертну програму – подарунок для всіх працівників та ветеранів університету підготували колективи культурно-мистецького центру СумДУ.

Кращі номери концерту будуть розміщені на YouTube-сторінці СумДУ: https://www.youtube.com/channel/UCLyICskZCQ8t3N1TBZ5sBjQ