Аспірантура

Студенти Медичного інституту СумДУ здобули три золоті нагороди на міжнародних змаганнях з легкої атлетики

16 лютого у Стамбулі відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. Студенти Медичного інституту СумДУ здобули три золоті нагороди. Анна Красуцька виграла змагання з потрійного стрибка з результатом 13,77 метрів, Євген Гуцол став чемпіоном ABAF з бігу на 800 метрів (1.48,52 хв), Анастасія Бризгіна – переможниця в жіночій естафеті 4х400 метрів. Вітаємо наших переможців та бажаємо підкорення нових спортивних висот і великої удачі!

Конкурс на здобуття премій для студентів за 2019 навчальний рік

До уваги керівників структурних підрозділів та студентів. Національна академія медичних наук України та Асоціація працівників медичних вузів України оголосила конкурс на здобуття премій для студентів за 2019 навчальний рік. Детальна інформація знаходиться у прикріпленому файлі.

Співробітництво медичного інституту СумДУ

Співробітництво медичного інституту СумДУ з лікувально-профілактичними закладами м. Суми (2018 рік)

Співробітництво медичного інституту СумДУ у науковому напрямі, навчальними закладами та іншими установами (2018 рік)

Назва

Номер

Дата укладання

1

Договір про наукове співробітництво, співпрацю з надання науково-консультативних послуг, підвищення кваліфікації викладачів та співпрацю з підвищення кваліфікації немедичних працівників по наданню першої невідкладної допомоги із комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський медичний коледж»

23

01.12.2010

2

Угода про співпрацю між Сумським державним університетом та Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

11.01.18

3

Договір про науково-практичне співробітництво з Харківським національним медичним університетом

15/1-18/н

29.01.18

4

Угода про співробітництво з комунальною установою Сумської обласної ради «Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

20.03.18

5

Угода про співпрацю та організацію взаємовідносин із комунальним закладом Сумської обласної ради «Лебединське медичне училище імені проф. М.І. Сітенка»

18.04.18

6

Угода про партнерство та взаємодію з державною установою «Сумський обласний центр громадського здоров’я»

09.10.18

​​День закоханих в Бібліотеці Медичного інституту

Свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків та неочікуваних миттєвостей. Симпатичні "купідончики" студентського директорату Медичного інституту, всім задавали піднесеного настрою, роздавали смаколики і провели лотерею за підтримки профбюро Медичного інституту, де розіграли два квитки до кінотеатру «Дружба».
Ох, ця любов! Скільки в ній радості, натхнення та краси! Оспівана всіма поетами світу, чарівна і казково прекрасна .
Бажаємо усім безмежної любові та натхнення!