Наша діяльність

Аспірантура

Робота стипендіальної комісії

Для вирішення питань з призначення та позбавлення академічної або соціальної стипендії (у тому числі спірних), надання  матеріальної допомоги та заохочення в медичному інституті створено стипендіальну комісію у складі:

Голова комісії:

1. Лобода А.М. - директор МІ СумДУ;          

Члени комісії:

2. Голубнича В.М. - перший заступник директора МІ;

3. Сотніков Д.Д. - заступник директора МІ з навчальної роботи;

4. Олешко О.М. - заступник директора МІ з позанавчальної роботи та по роботі в гуртожитках;

5. Дудко Ю.С. - студентський директор МІ;

6. Кроль Я.А. - голова студпрофбюро МІ;

7. Гарбузова Є.А. - перший заступник студентського директора МІ;

8. Юсупова А.Б. - секретар студентського директорату МІ;

9. Пономаренко О.В. - ст. оператор ЕОМ деканату МІ.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

Рейтинг студентів для отримання стипендії 2017/18 навчальний рік, осінній семестр

Наказ №0054-І від 06.02.2017 стосовно складу стипендіальної комісії

Наказ №0094-І від 21.02.2017 про встановлення розмірів стипендіального забезпечення студентам денної форми навчання

Протокол засідання стипендіальної комісії від 24.02.17 №5-І

Протокол засідання стипендіальної комісії від 22.10.15 №2

Протокол засідання стипендіальної комісії від 10.02.2015 №1

Результати щорічного оцінювання здобувачів вищої освіти 2014/15

Корисні поради першокурсникам

Студенти-медикиШановні першокурсники! Ви стали студентами провідного та визнаного ВНЗ регіону, одного з найкращіх закладів держави. Сумський державний університет другий рік поспіль займає престижну третю позицію в групі "Класичні університети" серед вищих навчальних закладів країни за підсумками загальнонаціонального рейтингу Міністерства освіти і науки України. Тепер ви частина великої студентської родини.

Складнощі, які вам довелося подолати при вступі, - це початок важкого, але цікавого шляху до опанування обраної вами спеціальності. Ви будете навчатися у професорів і викладачів, чиї праці широко відомі в Україні та за її межами, знайомитися з досягненнями провідних наукових шкіл, працювати в сучасних науково-методичних центрах, лабораторіях і музеях. Ви отримаєте навички та знання, які допоможуть вам стати конкурентоспроможними та кваліфікованими фахівцями, справжніми професіоналами своєї справи.

Шановні першокурсники! Ви успішно пройшли поселення до гуртожитку, відвідали організаційні збори першого курсу, переписали розклад. На часі – підготовка до навчання. Обов'язково ознайомтеся зі змістом наступних документів:

Пам'ятайте, що студенти медичного інституту законослухняні, мають високі моральні цінності, демонструють повагу до особистості та людського життя. Починаючи з першого курсу, молоді медики свої взірцем пропагують здоровий спосіб життя. Неприпустимими є паління та розпиття спиртних напоїв на території університету, клінічних баз та гуртожитків.

У приміщеннях кафедр медичного інституту забороняється знаходитися без відповідного медичного вбрання. На першому курсі обов’язковими елементами спецодягу є медичний халат та медична шапочка, змінне взуття. Основні вимоги, яким має відповідати медичне вбрання є відповідний вигляд (халат з довгими рукавами, повністю покриває одяг, орієнтуватися на ГОСТ 24760-81, ГОСТ 25194-82, ГОСТ 23134-78), гігієнічність, легкість обробки, стерилізації та дезінфекції, антистатичність та повітропроникність. Традиційний в інституті колір медичного спецодягу – білий. Змінне взуття має використовуватися виключно в приміщеннях інституту, бути зручним для миття та санітарної обробки. На заняття з нормальної анатомії бажано мати нестерильні гумові рукавички.

Наші студенти мають відповідний зовнішній вигляд: чисте тіло, одяг та взуття, коротко підстрижені нігті, волосся, що може бути сховане під медичну шапочку, помірний макіяж. Перебування в анатомічній секційній залі, в приміщеннях лікарень або моргів потребує особливої тиші та тактовної поведінки. Також намагайтеся не обговорювати особливості навчання в місцях скупчення людей, в транспорті, дотримуйтеся лікарської таємниці.

Наприкінці серпня відбувається розподіл першокурсників на групи. Звичайно в одну групу потрапляють студенти, що разом навчалися в профільних класах гімназій, коледжів, шкіл, але не обов'язково. Для того, що б потрапити в одну групу з вашими знайомими, слід у другій половині серпня підійти в деканат і написати заяву. При перших зборах групи варто обрати старосту групи та подати кандидатуру до деканату. Староста групи має певні повноваження, передбачені правилами внутрішнього розпорядку СумДУ. Кожна група студентів має закріпленого із числа викладачів куратора, якого слід інформувати про проблеми, що виникають в процесі навчання та в позанавчальний час. Зустріч з куратором також буде періодично відбуватися протягом кураторських годин, час проведення яких буде зазначений в розкладі.

Перед початком занять варто потурбуватися про наявність зручної сумки, в яку міг би поміститися медичний одяг та взуття, наявність загальних зошитів, ручок, олівців та альбому. Класти у сумку халат та шапочку, а також змінне взуття, слід після їх поміщення у поліетиленовий пакет.

Студенти-медикиУчбовий рік починається в 2016 році 1 вересня і закінчується наприкінці червня. Він складається з двох семестрів – осіннього та весняного (відповідно дві залікові сесії – в січні та червні). В медичному інституті СумДУ студенти навчаються за розкладом 6 днів на тиждень, в суботу на деяких кафедрах також працюють студентські гуртки, позанавчальні підрозділи, можливе проведення відпрацювання занять. Навчання в аудиторіях (навчальних кімнатах), що розташовуються у корпусі медичного інституту (вул. Санаторна, 31), розпочинається о 8.40, в приміщеннях університету (вул. Римського-Корсакова, 2) – о 8.15. Якщо у вас заняття в іншому місці, про час початку занять можна дізнатися з розкладу. Аудиторне навчання відбувається у вигляді практичних занять (підсумком яких є отримання поточної оцінки) та лекцій. Матеріал лекцій не є обов’язковим для записування, але слід враховувати його важливість для повноцінного опанування дисципліни, як правило, на нього орієнтуються при прийомі підсумкових заліків. На першому практичному занятті ви будете ознайомленими з програмою дисципліни, рейтингом, правилами техніки безпеки та порядком роботи на кафедрі.

Студенти-медикиСтуденти-медикиЗвертаємо вашу увагу, що на перше заняття студенти мають вже бути підготовленими. Для цього слід поцікавитися в деканаті, на яких кафедрах буде проходити навчання на першому курсі, подивитися на сайті відповідної кафедри навчальний план дисципліни, що вас цікавить, тему та питання до підготовки до першого заняття. Цю інформацію можна також отримати безпосередньо у працівників кафедри. Не запізнюйтесь на навчання, пам'ятайте, що запізнення прирівнюється до пропуску заняття з неповажної причини.

Студенти-медики отримують книжки для навчання в бібліотеці корпусу медичного інституту (деталі - на сторінці першокурсника на сайті бібліотеки СумДУ). В їдальні медичного інституту ви зможете смачно поїсти на перерві або після занять.

Студенти-медикиСумський державний університет приділяє велику увагу розвитку молодих талантів, вітається участь в гуртках, творчих майстернях, мистецьких студіях та клубах за інтересами, органах студентського самоврядування. Створенням умов для духовного розвитку та художньо-естетичного виховання студентської молоді займається Культурно-мистецький центр СумДУ, який має актову залу на 600 місць, стаціонарне звукове, світлове та відео обладнання, студію звукозапису, репетиційні кімнати, сценічні костюми, широку фонотеку, що постійно оновлюється, спортивно-танцювальну залу площею 282,5 м2, обладнану станками для занять хореографією, сучасною звуковою та мультимедійною апаратурою, душовими кімнатами та кімнатами для переодягання та ін. В нашому університеті до ваших послуг також психологічна служба, центр підтримки сім'ї та юридична клініка.

Ви завжди можете отримати інформацію про викладача, кафедру, на які проводиться навчання, час початку занять, час відробок, кураторську годину, маршрути транспорту, на яких зручніше дістатися бази, а також будь-які питання, що стосуються навчання в інституті в деканаті (тел.+38-0542-66-09-48, +38-0542-66-09-49). Крім того, на питання, що виникають, можуть дати відповідь: куратор групи, члени студентського самоврядування, ваші старші колеги-студенти, викладачі та інші працівники підрозділів університету. Корисну інформацію ви завжди зможете знайти на сайті медичного інституту, звертайте особливу увагу на наші об'яви та новини.

Немає прекраснішого часу, ніж студентські роки! Протягом навчання в інституті ви поступово ставатимете професіоналами, оберете свої особистісні пріоритети, знайдете нових друзів, а, можливо, й кохання.

Бажаємо вам удачі, успіхів у навчанні та активності у досягненні поставленої мети.

Склад студентського директорату

 

Студентський директор МІ:

Дудко Юлія  

Перший заступник:

Гарбузова Єлізавета

Секретар:

Юсупова Аліна 

Інформаційно-редакційний сектор

Заступник студентського директора МІ 

Бернацький Андрій 

В складі:

*Куряков Артур  

* Тихак Юлія 

* Волкова Ірина

* Пугач Наталія

* Рощупкін Антон 

   

Навчальний сектор

Заступник студентського директора МІ 

  Юрченко Вікторія 

В складі:

*  Кукса Альона

* Шевченко Олег 

* Гончарова Ксенія

   

Соціальний сектор

              Заступник студентського директора МІ               

Перешивайло Олеся 

В складі:

* Круш Анна 

* Чепульська Юлія 

* Яценко Марія

* Співак Дар'я 

   

Спортивно-масовий сектор та патріотичного виховання 

Заступник студентського директора МІ 

Хромуляк Арсен 

Фізорг МІ

Кущ Олександр

В складі:

* Ракоча Іванна 

 

Трудовий сектор та робота у гуртожитках

Заступник студентського директора МІ 

 Вьюн Оксана 

В складі:

* Бурий Андрій

* Романов Владислав

* Сеннік Леонід 

Культурно-масовий сектор

Заступник студентського директора МІ 

 Рябоконь Діана 

Культорг МІ

Савостьянов Іван

В складі:   

* Коханов Богдан 

* Колногуз Альона

* Куст Влада

 

Спеціальність «Стоматологія» 

Заступник студентського директора МІ 

 Гнедін Віктор

В складі:

* Лопатка Олександр

 

 

Спеціальність «Фізична реабілітація» 

Заступник студентського директора МІ  

 Малєганова Анастасія 

В складі:

* Гаврільченко Марія

   

Сектор по роботі з іноземними студентами 

Заступник студентського директора МІ  

Азаар Мохаммед 

   

Сектор по адаптаційній та профорієнтаційній роботі та з міжнародної діяльності

Заступник студентського директора МІ 

 Репетун Алла 

В складі:

* Лобода Дмитро 

* Стрижак Світлана