Наша діяльність

Аспірантура

Привітання з 8 березня !!!

Чарівні жінки!
Від щирого серця вітаю Вас із святом весни і кохання - святом 8 Березня! Нехай, незважаючи на примхи погоди, Ви будете завжди зігріті сонячними посмішками чоловіків, у Ваших оселях буде тепло та затишно, а в Україні пануватиме мир, добро і злагода.
Зичу Вам здоров'я, весняного настрою, завжди бути в центрі уваги та відчувати турботу чоловіків. Нехай смуток не торкається Ваших очей, а проблеми оминають Вас і Ваші родини.
З повагою,
Директор МІ А.М.Лобода!

У Сумах пройшла ювілейна спартакіада серед осіб з обмеженими можливостями

Міжнародна спартакіада серед осіб з інвалідністю вже вп’яте була проведена в місті Суми. Організатори заходу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» та волонтери Медичного інституту. Спартакіада зібрала понад 100 учасників. Зі слів організаторів кількість учасників з кожним роком зростає.

Детальніше...

КВК в Медичному інституті

До медичного інституту  знову повернувся легендарний КВК! Всі присутні  отримали задоволення й провели весело час завдяки талановитим командам: «ПМСС» та «Team Бод@».

Детальніше...

Студент Медичного інституту – призер етапу Кубку світу з авіамодельного спорту в Німеччині

Екіпаж у складі студента 1 курсу Медичного інституту Лободи Дмитра (група МЦм - 701) та механіка Жука Андрія посів 3 місце на етапі Кубку світу з кордових авіамоделей у класі F2C у німецькому місті Зебніц. Змагання відбувалися з 5 по 8 червня 2018 року. У скарбничці команди Сумського державного університету також перемога у зазначеному класі (аспіранти факультету ТЕСЕТ Родін Ілля, Осадчий Ігор).

Вітаємо переможців!

Фестиваль науки, освіти і культури

16 травня в Сумському державному університеті відбувся фестиваль науки, освіти і культури «СумДУ-СУМЧАНАМ» . На площі перед центральним корпусом зібралися студенти всіх факультетів СумДУ. Кожен факультет продемонстрував цікавинки та новинки своїх спеціальностей. Не залишився осторонь й  Медичний інститут.

Детальніше...