Наша діяльність

Аспірантура

Об'ява щодо засідання апробаційної ради 27.08.19

27 серпня 2019 р. об 11-00 в стоматологічному корпусі Медичного інституту (ауд. С-117), відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт з клінічної медицини.

Детальніше...

Повторне складання іспиту «Крок 1» та іспиту з іноземної мови професійного спрямування

До уваги студентів 3-го курсу спеціальності "Лікувальна справа", які не склали іспит «Крок 1» та іспит з іноземної мови професійного спрямування. Повторне складання  відбудеться 08.08.2019 р. в аудиторії Ц-216 центрального корпусу Сумського державного університету (вул. Р.-Корсакова, 2), початок іспиту о 8.30. Нагадуємо, що ідентифікація студентів, які мають складати іспит, проводиться на підставі паспорту.

Візит вчених з Латвії

Нещодавно Сумський державний університет відвідав професор Донатс Ертс, директор Інституту хімічної фізики Латвійського університету. Одним з напрямів дослідження проф. Ертса є вивчення нових наносенсорних систем для діагностики пухлинних захворювань.

Детальніше...

Семінар з патології у «OPEN MEDICAL INSTITUTE» Американо-Австрійської фундації

Доцент кафедри патологічної анатомії Медичного інституту СумДУ Роман Москаленко отримав індивідуальний грант для участі у семінарі «OPEN MEDICAL INSTITUTE» Американо-Австрійської фундації. Він взяв участь у стажуванні, яке відбулося 16-22 червня 2019 року у м. Зальцбург (Австрія). Семінари у Відкритому Медичному Інституті проводилися за сприяння Американо-Австрійської Фундації та Міністерства Освіти Австрії. У їх проведенні брали участь молоді спеціалісти і вчені та лікарі з усього світу - країн Східної Європи, Центральної Америки та Середньої Азії (всього 30 учасників).

Детальніше...