Наша діяльність

Аспірантура

Наукові здобутки Медичного інституту високо оцінені в День науки у СумДУ

17.05.2019 у стінах актового залу Сумського державного університету відбувся святковий концерт з нагоди Дня науки в Україні. Традиційно цей день офіційно приурочений до професійного свята українських працівників наукової сфери.

Детальніше...

Спартакіада «Здоров’я» – змагання з бадмінтону

Під час проведення щорічної Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ 15 травня 2019 року відбулися змагання з бадмінтону, де команда Медичного інституту виборола почесне ІІІ місце, продемонструвавши швидкість та спритність. Участь у змаганнях від Медичного інституту прийняли Сірик Антоніна Євгенівна та Бадіон Юрій Олексійович.
Щиро поздоровляємо учасників змагань, бажаємо нових досягнень та успіхів у подальшому!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

18-19 квітня 2019 року у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії.

Детальніше...

Об'ява щодо засідання апробаційної ради 14.05.19

14  травня 2019 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.                              

Детальніше...

Дайджест змін в охороні здоров'я

До уваги співробітників, лікарів-інтернів, студентів дайджест МОЗ України, присвячений змінам в охороні здоров'я. Він, зокрема, містить рекомендації щодо відкриття приватної медичної практики лікарем-ФОП, виписування електронного рецепту на "Доступні ліки", зміни сімейного лікаря тощо. 

Детальніше