Скорбуємо з приводу передчасної смерті Сапожнікова О.П.

Колектив медичного інституту з глибоким сумом сповіщає, що 06 травня 2015 року передчасно пішов з життя аспірант кафедри анатомії людини Сумського  державного університету

Сапожніков Олексій Павлович,1974 року народження.

Ми приголомшені тим, що передчасно пішов з життя яскрава та непересічна особистість, життєлюб, досвідчений лікар – Олексій Павлович.

Важко писати і говорити про таку сповнену життєвих планів, енергійну людину, як Олексій Павлович, у минулому часі. Але смерть невблаганна, вона нищить останню надію. Проте вона не може відняти у нас пам’ять, повагу і любов до нашого товариша, колеги, молодого науковця, блискучого організатора, чуйної, сонячної особистості і відданого друга.

Завдяки своїй обдарованості й несхитній порядності він користувався незаперечним і абсолютним авторитетом у колег та пацієнтів.

Розділяємо скорботу і біль рідних, друзів, всіххто знав і працював із Сапожніковим Олексієм Павловичем