Участь у Міжнародній конференції з медичної освіти AMEE 2013

Лобода А.М.Заступник директора медичного інституту, доцент Андрій Миколайович Лобода 24-28 серпня 2013 р. приймав участь у конференції Міжнародної асоціації з медичної освіти (АМЕЕ), яка відбувалася в м. Прага (Чеська республіка). Конференція є значною подією в медичній освіті, кількість учасників склала близько 3,5 тис. осіб.

На заході розглянуто низку актуальних питань сучасної медичної освіти - використання проблемно- орієнтованого навчання, медичних фантомів та симуляторів пацієнтів, проблему безперервної медичної освіти, застосування дистанційного навчання при підготовці студентів - медиків та лікарів, етичні взаємовідносини лікар-пацієнт, лікар-рідні пацієнта тощо.

В рамках роботи конференції було також проведену робочу зустріч ТЕМПУС проекту "Впровадження інноваційних навчальних стратегій в медичній освіті та розвиток міжнародної мережі національних навчальних центрів". Крім того, Лобода А.М. був співдоповідачем круглого столу "A consortium approach to revolutionising subject-based teaching in the medical curriculum of post-Soviet countries: What can ePBLnet teach us?", який викликав жвавий інтерес серед учасників конференції. Спільна робота учасників круглого столу надрукована в  матеріалах конференції (AMEE Conference 2013 Abstract Book).