Досвід сумчан з впровадження січасної освіти у рамках проекту TEMPUS було високо оцінено на міжнародній зустрічі у Грузії

Делегація медичного інституту Сумського державного університету у складі директора Сміянова В.А., заступника з навчальної роботи Лободи А.М. та заступника з навчально-методичної роботи Гарбузової В.Ю. взяли участь у координаційній нараді у рамках грантового освітнього проекту ТЕМПУС "Впровадження інноваційних освітніх стратегій в медичній освіті та створення міжнародної мережі національних навчальних центрів". Зустріч відбулася 5-6 травня 2014 року в м. Тбілісі (Грузія) на базі Медичного університету ім.Д.Твідліані.

На зустрічі обговорювалися проміжні результати реалізації проекту в країнах-учасниках (Україні, Грузії, Казахстані), питання оснащення та функціонування медичних навчальних центрів, адаптації навчальних матеріалів, створення он-лайн бібліотеки для матеріалів проекту та опанування технологій "віртуального пацієнта".

У рамках зустрічі було проведено семінар за результатами тренінгів тьюторів в країнах-учасниках, досвід сумчан біло високо оцінено координатором та кураторами проекту.

Круглий стіл із зацікавленими керівниками грузинських клінік виявив подібні проблеми пост-радянської медичної освіти (недостатній рівень володіння практичними навичками, невміння працювати в команді, відсутність мотивації випускника), які можуть бути подолані завдяки успішній реалізації проекту.