Заступник директора Лобода А.М. взяв участь в координаційній зустрічі в рамках реалізації освітнього проекту ТЕМПУС

Делегація співробітників Сумського державного університету у складі начальника відділу міжнародного співробітництва Кириченко К.І. та заступника директора з навчальної роботи медичного інституту Лободи А.М. прийняла участь у координаційній зустрічі в рамках реалізації освітнього проекту ТЕМПУС "Впровадження інноваційних навчальних стратегій в медичній освіті та розвиток міжнародної мережі національних навчальних центрів", яка відбулася в Університеті Св. Георга (м. Лондон, Великобританія).

Під час зучтрічі були обговорені ключові моменти реалізації освітньої ініціативи в країнах - учасницях консорціуму (Україна, Грузія, Казахстан), перспективи участі університету в нових проектах. Британськими колегами був проведений семінар щодо написання нових заявок "Erasmus+". Крім того, Лобода А.М. та Кириченко К.І. були запрошені на престижну церемонію нагородження британських вищих навчальних закладів "Times Higher Education Awards 2014".