Наша діяльність

На День відкритих дверей у нас було що показати

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Вже стало традицією проведення восени в медичному інституті Дня відкритих дверей. 

Детальніше...

Літні практики для студентів у лікарнях Польщі

Європейський Фонд Розвитку Медицини та Освіти «ЄВРОМЕД» і Сумський державний університет пропонують пройти літню практику у лікарнях Польщі, а саме у місті Варшава, яка буде зарахована ВУЗом, як щорічна обов’язкова в рамках академічної мобільності!

Детальніше...

Привітання ювіляру

16 лютого святкує 70-річний ювілей член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри біофізики, біохімії, фармакології та біомолекулярної інженерії Суходуб Леонід Федорович

Вельмишановний Леоніде Федоровичу!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!

Своєю самовідданою працею, багатогранним науковим талантом та педагогічною мудрістю Ви здобули заслужену повагу та авторитет серед колег, представників наукової спільноти не тільки України, але й Європейських країн. Ви можете пишатись тим, що сформували нову генерацію талановитих науковців у галузі молекулярної біофізики, молекулярної фізики та біомедичної інженерії. Висловлюємо щиру вдячність за Ваше відповідальне ставлення до свого покликання, об’єктивність і компетентність, гострий розум і життєву мудрість, організаторські здібності і діловитість, доброту і людяність. Бажаємо Вам, Леоніде Федоровичу, міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, великих звершень, яскравих наукових ідей та успіху у всіх інноваційних починаннях.

Колектив кафедри біофізики, біохімії, фармакології

та біомолекулярної інженерії.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

    У 2018 році медичний інститут приймає участь у 8 напрямах Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Цього року, нажаль, відсутніі напрями «Профілактична медицина» та «Стоматологія» у наказі МОН щодо оголошення Конкурсу. Вперше ми будемо подавати роботи за напрямами «Біомедична інженерія», «Фізична терапія, ерготерапія» та «Педіатрія».

    Загалом на перший тур конкурсу було направлено 63 роботи. З них за напрямами: «Медицина» – 20, «Теоретична медицина» – 8, «Біологічні науки» – 5, «Клінічна та фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія (англійською мовою)» – 5, «Біомедична інженерія» – 1, «Фізичне виховання та спорт» – 20, «Фізична терапія, ерготерапія» – 1 та «Педіатрія» - 3.

Детальніше...

Студенти Сумського державного університету вибороли право взяти участь у чемпіонаті Світу з легкої атлетики

9-11 лютого 2018 року у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся чемпіонат України з легкої атлетики

В перший день змагання відбулося відкриття, на якому були присутні почесні гості.

Під час урочистої церемонії відкриття чемпіонату України у приміщенні було нагороджено найкращих легкоатлетів, тренерів та суддів за підсумками 2017 року. Сергій Смелик – випускник СумДУ отримав нагороду найкращого легкоатлета 2017 року.

Золоті нагороди вибороли аспірант спеціальності «Спорт» Євген Гуцол на дистанції 800 м та у естафеті 4х400 м у складі збірної команди, у стрибках зі списом Малихін Владислав (спеціальність «Спорт»), у естафеті 4х400 м серед жінок (молодь) Мучарова Євгенія (факультет ЕлІТ), Токар Анастасія (факультет ЕлІТ), Шишняк Анастасія (ННІ Права),  у естафеті 4х400 м серед жінок (дорослі) Миколенко Марія (факультет ІФСК), Бутри Віталій на дистанції 400 м (випускник), у естафеті 4х400 м (молодь) Ярослав Демченко (Машколедж) та на дистанції 400 м (молодь).

Детальніше...

Шановні студенти !

    Після закінчення сесії на 1,2,3 курсах утворились вакантні бюджетні місця.

    Усі бажаючі перейти на бюджетну форму навчання, повинні подати заяву до деканату до 12.02.2018 р.

Відбувся черговий Department Seminar Медичного інституту.

7 лютого відбувся черговий Department Seminar Медичного інституту. Вперше участь в семінарі прийняли наші партнери та друзі з біотехнологічної лабораторії ilaya regeneration Медичної компанії Ilaya (м. Київ) Дмитро Зубов та Роман Васильєв. 

    Ключовою темою семінару було обрано питання регенеративної медицини та застосування інноваційних біомедичних продуктів на основі клітин людини. Я особисто (і, можу впевнено сказати, що і від імені всіх учасників семінару) дякую колегам за цікаву презентацію проблеми та чудову наукову дискусію. Зокрема Роман Васильєв чудово подав питання історії та становлення проблеми стовбурових клітин та регенераторної медицини, а Дмитро Зубов вразив рівнем практичних розробок, які застосовує компанія Ilaya в експериментальних дослідженнях та клінічній практиці.

Детальніше...

Конкурс «Що я знаю про рак?»

У продовження акції «Рак – це не вирок, це діагноз!» до Всесвітнього дня боротьби з раком пройшов конкурс на найкращу стінгазету.

 На базі Медичного інституту, протягом двох тижнів тривав конкурс серед студентів 1-го курсу на найкращу стіннівку «Що я знаю про рак?».

Перше місце зайняли студенти групи МЦ.м – 705, друге – група СМ-702 та третє – студенти групи МЦ.м – 711.

Кожна група отримала солодкий приз та сувенірну канцелярію з логотипом СумДУ.

Детальніше...

Розвиток інтелектуальних здібностей серед студентів

7-го лютого, на базі Медичного інституту,  відбулася олімпіада з патологічної фізіології. У форматі брейн-рингу студенти демонстрували свої знання з даного предмету, попередньо протестувавшись на комп’ютерному контролі.

Перше місце зайняла студентка Гриценко Ярослава, друге – Шершнева Єлизавета й третє місце розділили між собою – Кравченко Анастасія та Лахтаріна Руслана.

Детальніше...

У легкоатлетичному манежі СумДУ відбувся відбірковий чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні

6-7 лютого 2018 року легкоатлети України відбиралися на участь у двох міжнародних матчевих зустрічах, які відбудуться 24-25 лютого у Мінську (Білорусь, Азербайджан, Латвія, Естонія, Іспанія, Ізраїль, Туреччина, України, Литва), а також 13 травня Ізраїль, Україна, Румунія, Кіпр в Ізраїлі.

 Серед студентів СумДУ перше місце посів Сергієнко Олексій (група СП-601, спеціальність «Спорт») на дистанції 200 м.

Детальніше...