Наша діяльність

Студента СумДУ нагороджено за зайняте призове місце у конкурсі МОН

19 січня у Міністерстві освіти і науки нагородили переможців Конкурсу творчих робіт серед іноземних студентів про освіту в Україні. Студент Сумського державного університету, лідер студентів з Нігерії СумДУ Еффіонг Екеміні Окон отримав нагороду за зайняте 2 місце.

Привітав студентів заступник Міністра освіти і науки Роман Греба, який, зокрема,  оцінював роботи учасників у складі комісії.

“Конкурс спільно організували і провели МОН та Український державний центр міжнародної освіти. Усі роботи, які подавались учасниками — чудові! Тож мені дуже приємно особисто вручити переможцям подарунки, а заразом й обговорити питання, які стосуються освіти для іноземних студентів”, - зазначив Роман Греба.

Загалом у Конкурсі взяли участь 18 студентів з різних куточків України. Комісія оцінювала фото, відео, есе, презентації та слогани, які надійшли від учасників.

Від Сумського державного університету у конкурсі взяли участь ще двоє студентів: студентський проректор по роботі з іноземними студентами СумДУ Азаар Мухаммед (Палестина) та керівник гуртка «Африканський комедійний клуб» СумДУ Унавунва Франклін Оньяка.

AddThis Social Bookmark Button