Шановні колеги!

Запрошуємо молодих вчених та професіоналів (віком до 35 років) у галузі освіти взяти участь у літній школі  «Гра за правилами та рівні можливості у закладах вищої освіти. Різні погляди з Німеччини, Грузії, Молдови та України».

Захід відбудеться у Брюсселі (Бельгія) та Ессені (Німеччина) з 9 до 18 липня 2018 року.

Метою заходу є розроблення методичних вказівок із запобігання корупції у закладах вищої освіти.

Кінцевий термін подання заявки – 2 лютого 2018 року.

Усі витрати (проїзд, харчування та проживання у двомісному номері) оплачуються організаторами.

Детальніше про захід та умови участі – у додатку.

Бажаємо успіху!

За додатковою інформацією звертатися до групи міжнародної академічної мобільності
відділу міжнародних зв’язків СумДУ
+38(0542)68 77 84