Наша діяльність

У бібліотеці медичного інституту відбудеться виставка–презентація книг світових видавничих компаній

З 30 січня по 1 лютого поточного року в фойє медичної бібліотеки буде функціонувати виставка–презентація книг видавничих компаній Elsevier,  Lippincott Williams & Wilkins та Thieme Medical Publishers. На виставці буде представлено близько 200 друкованих видань. Вперше буде презентована література видавництв Lippincott Williams & Wilkins та Thieme Medical Publishers. Під час функціонування виставки можна буде придбати книги для власного користування. Запрошуємо всіх бажаючих.

Час роботи виставки-презентації:

 30.01 - 31.01 – з 9.30 до 17.00

               01.02 – з 9.30 до 14.00

 P. S. Компанія LippincottWilliams & Wilkins створена в 1998 році. Видавництво публікує наукові, навчальні, довідкові видання, інформаційні бюлетені та більше 275 наукових журналів, більшість з яких висвітлюють медичну тематику.

 Thieme Medical Publishers – німецька видавнича компанія. Вона пропонує медичні  наукові журнали на німецькій та англійській мовах в традиційному друкованому та електронному форматах, а також книги з анатомії, нейрохірургії, оториноларингології, ортопедичної хірургії, офтальмології, радіології, стоматології, дерматології, внутрішньої медицини, неврології, акушерства та гінекології, онкології та інших галузей медицини.

Компанія Elsevier – найбільше в світі видавництво наукової, технічної і медичної інформаційної продукції та послуг. Співпрацюючи зі світовими науковими спільнотами, компанія видає більш ніж 2000 журналів і 1900 нових книг щорічно. Окрім друкарської продукції, видавництво пропонує такі інноваційні електронні продукти і ресурси, як ScienceDirect, MD Consult, Scopus, а також бібліографічні і реферативні бази даних в електронному вигляді.

AddThis Social Bookmark Button