Наша діяльність

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

    У 2018 році медичний інститут приймає участь у 8 напрямах Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Цього року, нажаль, відсутніі напрями «Профілактична медицина» та «Стоматологія» у наказі МОН щодо оголошення Конкурсу. Вперше ми будемо подавати роботи за напрямами «Біомедична інженерія», «Фізична терапія, ерготерапія» та «Педіатрія».

    Загалом на перший тур конкурсу було направлено 63 роботи. З них за напрямами: «Медицина» – 20, «Теоретична медицина» – 8, «Біологічні науки» – 5, «Клінічна та фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія (англійською мовою)» – 5, «Біомедична інженерія» – 1, «Фізичне виховання та спорт» – 20, «Фізична терапія, ерготерапія» – 1 та «Педіатрія» - 3.

    За результатами рецензування та оцінювання конкурсними комісіями для участі у ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт були відібрані 24 роботи, які набрали найбільшу кількість балів та стали переможцями у своєму напрямі:

I. «Медицина»

  1. Саєнко Олександр Сергійович, група ЛС – 210, науковий керівник Чемич М.Д., професор, завідуючий кафедрою інфекційних хвороб з епідеміологією.
  2. Смородська Ольга Миколаївна,  група ЛС – 224, Кучма Анна Олександрівна, група ЛС – 302, науковий керівник Москаленко Ю.В., к.м.н., асистент кафедри хірургії та онкології.
  3. Любчак Ірина Володимирівна, група ЛС – 401, Галета Євгеній Олегович, група ЛС – 401, науковий керівник доцент кафедри акушерства Нікітіна І.М.
  4. Поліщук Наталія Юріївна, група ЛС – 212, Коломієць Олена Олегівна, група ЛС – 223, науковий керівник Кмита В.В., к.м.н., асистент кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти.

II. «Теоретична медицина»

  1. Шершнєва Єлізавета Сергіївна, група СМ – 502, науковий керівник Гарбузова В.Ю., професор кафедри фізіології та патофізіології.
  2. Юсупова Азіза Фарходівна, група ЛС – 501, науковий керівник Голубнича В.М., доцент кафедри громадського харчування.
  3. Болотська Наталія Миколаївна, група ЛС – 408, Бумейстер Ліна Володимирівна, група ЛС – 401, науковий керівник Ярмоленко О.С., асистент кафедри морфології.
  4. Купрієнко Марина Миколаївна, група ЛС – 305, Сівер Михайло Федорович, група ЛС – 206, науковий керівник Малиш Н.Г., асистент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією.

III. «Біологічні науки»

  1. Чернецький Ігор Володимирович, група ЛС – 401, Конєва Анастасія Олександрівна, група ЛС – 402, науковий керівник Бергілевич О.М., професор кафедри громадського здоров’я.
  2. Смородська Ольга Миколаївна,  група ЛС – 224, Денисенко Анастасія Петрівна, група ЛС – 501, науковий керівник Гребеник Л.І., доцент кафедри біофізики, біохімії, фармакології та бімолекулярної інженерії.
  3. Зарва Алена Олександрівна, група ЛС – 512, науковий керівник Гарбузова В.Ю., професор кафедри фізіології та патофізіології.

IV. «Клінічна та фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія (англійською мовою)»

КЛІНІЧНА МЕДИЦИНА

  1. Коплик Антон Ігоревич, група ЛС – 203, Коваленко Ростислав Анатолійович, група ЛС – 203, науковий керівник Попов С.В., професор кафедри педіатрії, Гирявенко Н.І., асистент кафедри патологічної анатомії.
  2. Вінсент Кусі, група ЛС – 219, науковий керівник Ільїна В.В., доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією.
  3. Ачугонуе Чігозіе Чімолбі, група ЛС – 419, Мохіб Рубен, група ЛС – 919, науковий керівник Моїсеєнко І.О., асистент кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти.

ФУНДАМЕНТАЛЬНА МЕДИЦИНА

  1. Гетьманська Валерія Миколаївна, група ЛС – 202, Дяченко Олена Олегівна, група ЛС – 203, науковий керівник Москаленко Р.А., доцент кафедри патологічної анатомії.
  2. Юрченко Вікторія Сергіївна, група ЛС – 304, Міщенко Софія Романівна,  група ЛС – 518, науковий керівник Обухова О.А., доцент кафедри кафедри фізіології та патофізіології.

ПРОФІЛАКТИЧНА МЕДИЦИНА

  1. Форкерт Інна Олександрівна, група ЛС – 402, Удовиченко Станіслав Якович, група ЛС – 421, науковий керівник Деміхова Н.В., професор кафедри сімейної медицини.

V. «Біомедична інженерія»

  1. Любчак Ірина Володимирівна, група ЛС – 401, науковий керівник Погорєлов М.В., професор кафедри громадського здоров’я.

VI. «Фізичне виховання та спорт»

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

  1. Богусловець Ігор Анатолійович, група СП – 601, науковий керівник Остапенко Ю.О., старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту.
  2. Колногуз Альона Владиславівна, група ЛС – 601, Гончарова Ксенія Олександрівна, група ЛС – 601, науковий керівник Савчук О.В., викладач кафедри фізичного виховання і спорту.
  3. Андрєєва Анна Володимирівна, група СП – 501, науковий керівник Юнак А.П., викладач кафедри фізичного виховання і спорту.

СПОРТ

  1. Желєзна Валерія Вікторівна, група СП – 401, науковий керівник Бурла А.О., старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту.
  2. Гвоздецька Альона Олексіївна, група СП – 601, науковий керівник Сергієнко В.М., доцент кафедри фізичного виховання і спорту.

VII. «Фізична терапія, ерготерапія»

  1. Шепіль Алла Олександрівна, група ФР – 502-6, Малєганова Анастасія Андріївна, ФР – 501,   науковий керівник Ольховик А.В., асистент кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини.

VIII. «Педіатрія»

  1. Шамрай Алевтина Вікторівна,  група ЛС – 210, науковий керівник Сміян О.І., професор, завідувач кафедри педіатрії.
  2. Мельник Леся Ігорівна, група ЛС – 203, Синяговська Євгенія Олександрівна, група ЛС – 203, науковий керівник Сміян О.І., професор, завідувач кафедри педіатрії.
  3. Загребельна Анна Олегівна, , група ЛС – 301, науковий керівник Касян С.М., асистент кафедри педіатрії.

МИ ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО УСПІХІВ У ДРУГОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!!!

 

AddThis Social Bookmark Button