Правила прийому

Рейтингові списки вступників 2013 року (спеціальність "Лікувальна справа")

Шановні абітурієнти! Зверність увагу, що рейтингові списки складені з урахуванням пріоритетності напрямів підготовки, вказаної Вами у заявах. Якщо позиція абітурієнта на момент формування рейтингового списку знаходиться у межах обсягів держзамовлення за найбільш пріоритетним із заявлених абітурієнтом напрямів підготовки, абревіатура цього напряму у рядку абітурієнта виділяється жирним шрифтом.

У списку позначено також наявність у приймальній комісії оригіналів документів. Абітурієнти, які в установлений термін після оголошення списку рекомендованих не подали оригінали документів, утрачають право зараховування на навчання за державним замовленням (прізвища цих абітурієнтів вказуються викресленими з рейтингового списку і не включено у нумерацію місць держзамовлення).

Рейтинговий список вступників медичного інституту Сумського державного університету на спеціальність "Лікувальна справа".