Правила прийому

Фестиваль науки, освіти і культури

16 травня в Сумському державному університеті відбувся фестиваль науки, освіти і культури «СумДУ-СУМЧАНАМ» . На площі перед центральним корпусом зібралися студенти всіх факультетів СумДУ. Кожен факультет продемонстрував цікавинки та новинки своїх спеціальностей. Не залишився осторонь й  Медичний інститут.

Студенти-медики продемонстрували техніку накладання хірургічних швів та принцип роботи ендоскопічної установки, де кожен бажаючий мав змогу самостійно попрацювати з маніпуляторами та відчути себе в ролі справжнього хірурга. Також відвідувачі навчилися робити пов’язки та освоїли техніку непрямого масажу серця. Зі спеціальності «Стоматологія» був представлений стоматологічний інструментарій та зліпки щелеп. «Родзинкою» медичного інституту був пересувний стоматологічний кабінет, у якому кожен бажаючий мав змогу попрацювати лікарем. Окрім цього була представлена військова медицина, а саме: оснащення військового медика, техніка транспортування поранених з поля бою, аптечка «НАТО»  та техніка накладання шин. Була і кафедра «Соціальної медицини», представники якої розповідали цікаві факти про розвиток і становлення медичного мистецтва. Захід пройшов у дружній атмосфері та подарував гарні емоції як відвідувачам, так і учасникам.  Впродовж фестивалю до палатки медичного інституту підходило багато зацікавлених, тож нові студенти-медики вже незабаром поповнять лави майбутніх лікарів нашого інституту.